Vřele doporučuji,byli jsme naprosto spokojeni. Ubytování odpovídalo všemu, co na stránkách slibují, dokonce ve skutečnosti je mnohem hezčí než na fotkách. Příjemná ...
Byla jsem v penzoinu uz podruhe - mame to s kamaradkou vzdy jako unik od deti a moznost popovidani si v klidu (kazdou z nas to stoji pres hodinu cestovani, mame to napul cesty). ...
Hana Sandroni
8.4/10
Chci poděkovat personálu za milé překvapení k narozeninám. Jako dárek jsem dostala kytičku a upekli mi skvělou bábovku. Děkuji.