Penzion U Babky Bylinkářky

Penzion U Babky Bylinkářky, v centru Kutné Hory, je unikátní zařízení, které v sobě spojuje moderní ubytování a pohádkově romantické prostředí, jaké nikde jinde nenajdete. Příjemná rodinná atmosféra, přátelský personál, který Vám rád poradí, které památky stojí za vidění a kde se dobře najíst či pobavit a domácí bábovka ke kávě či čaji - to žádného hosta U Babky Bylinkářky nemine, tak neváhejte a přijeďte!

PROHLÉDNĚTET SI NAŠÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU!

Co v Penzionu U Babky Bylinkářky najdete?

  • Komfortní apartmány pro páry i rodiny s dětmi
  • Společenské prostory sloužící k setkávání návštěvníků
  • Prostory pro pořádání firemních akcí

Penzion je výborným místem k odpočinku, fyzické a duševní regeneraci i příjemně stráveným chvílím s blízkými. Navíc je situován do malebného prostředí historického města Kutná Hora, které nabízí bohaté kulturní vyžití.

Kutná Hora

Kutná Hora je jedno z nejpůvabnějších měst České republiky, pro svou unikátní architektonickou krásu zapsané na světové listině UNESCO. Navštivte toto krásné město a poznejte nejvýznamnější památky, projděte se historickým centrem a malebnými uličkami starého města. Poradíme Vám, kde se dobře najíst a napít a kde se pobavit. Pravděpodobně jste v Kutné Hoře poprvé a našim cílem je nejenom, abyste nezabloudili, ale hlavně, abyste si odvezli ten nejkrásnější zážitek, jaký Vám toto město může nabídnout.