Ubytování Kutná Hora 

Penzion U Babky bylinkářky disponuje komfortními a prostornými apartmány pro 2 - 6 osob s vlastí koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením. Některé apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem. Každý apartmán je unikátní, má stylové zařízení a nese jméno oblíbené bylinky Babky Bylinkářky.  

Nadstandardní služby

  • Do každého apartmánu si můžete zapůjčit elektrický vařič
  • Ve společenských prostorách se můžete dívat na televizi
  • V knihovně Babky Bylinkářky si můžete vybrat hezkou knížku a odpočinout si u ní třeba v relaxačním koutku
  • Pro děti máme připraven hrací koutek a omalovánky Babky Bylinkářky, takže nudit se určitě nebudou

Mateřídouškový apartmán

Mateřídouškový apartmán s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky nabízí svým klientům veškerý komfort pro ubytování v Kutné Hoře. Apartmán nabízí plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a Wi-Fi připojením. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s vanou a WC, TV a příjemné posezení. Společné prostory jsou k dispozici všem návštěvníkům penzionu stejně jako společenská místnost, zahrada či dětský koutek.

Růžový apartmán

Komfortní a prostorný dvoulůžkový Růžový apartmán s manželskou postelí a originálními interiérovými prvky disponuje vlastním sociálním zařízením s vanou a WC, kuchyňským koutem, TV, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a příjemným posezením. Do každého apartmánu si můžete zapůjčit elektrický vařič. Společné prostory i dětský koutek jsou všem návštěvníkům plně k dispozici. 

Chrpový apartmán

Chrpový apartmán pro 4 osoby s manželskou postelí a rozkládacím gaučem nabízí vysoký komfort ubytování v Kutné Hoře a disponuje koupelnou s WC a sprchovým koutem. Apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyň, možnost zapůjčení elektrického vařiče na recepci je samozřejmostí. Apartmán dále disponuje TV, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a internetovým Wi-Fi připojením. Společné prostory a dětský koutek penzionu jsou všem návštěvníkům plně k dispozici.

Levandulový apartmán

Další z našich tématických apartmánů, Levandulový apartmán s manželskou postelí a rozkládací pohovkou jako přistýlkou nabízí svým klientům maximální komfort. Společné prostory rovněž jako dětský koutek jsou plně k dispozici všem návštěvníkům penzionu. Apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením s WC a vanou, TV, internetovým Wi-Fi připojením, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a příjemným posezením. K dispozici je také plně vybavená kuchyň, kde naleznete i mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici i lednici. Elektrický vařič je k dispozici na recepci penzionu.

Pampeliškový apartmán

Pampeliškový apartmán disponuje 4 pevnými lůžky (2 x manželská postel) a pohovkou, která slouží jako přistýlka a nabízí všem klientům komfortní ubytování s plně vybavenou kuchyňkou s lednicí, rychlovarnou konvicí a jídelním stolkem. Elektrický vařič je pro klienty připraven na recepci penzionu. K dispozici je také vlastní koupelna s vanou a WC, TV a internetové Wi-Fi připojení zdarma. Všichni návštěvníci penzionu mají k dispozici společné prostory i dětský koutek. 

Šípkový apartmán

Šípkový apartmán se 4 pevnými lůžky (2 x manželská postel) disponuje koupelnou s vanou a WC, TV, internetovým Wi-Fi připojením a plně vybavenou kuchyňkou, která je vybavena lednicí i rychlovarnou konvicí (elektrický vařič je k dispozici k zapůjčení na recepci penzionu). Společné prostory penzionu i dětský koutek jsou všem klientům plně k dispozici.